Tandemový seskok

Pozemní příprava
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky. Stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Seskok může absolvovat kdokoli ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 100 kg (vyjímky po konzultaci možné). Po krátké instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Na oči dostanete ochranné brýle. K seskokům používáme zahraniční padáky vybavené automatickými zajišťovacími přístroji. Tyto seskoky s Vámi provádí zkušení tandempiloti, kteří mají minimálně 2000 seskoků a prošli náročnými kurzy. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku. Během stoupaní si Vás tandempilot k sobě připne a po dosažení výšky následuje výskok. Nejčastěji skáčeme z výšky 4000 metrů z letounu L-410 Turbolet. Následuje cca 50 vteřin
volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné přistání na matičku zemi. Po přistání přijdou gratulace příbuzných či přátel, od nás obdržíte pěkný CERTIFIKÁT o absolvování tandemového seskoku a Vám zůstává nepřekonatelný zážitek. Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou.
Volný pád

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU

V ceně seskoku máte, zapůjčení veškerého vybavení a certifikát (osvědčení o seskoku). Na tandemové seskoky je vhodné předem provést rezervaci na určitý termín a hodinu a to telefonicky, popřípadě mailem (viz kontakty).Poukaz má platnost minimálně 1 rok ode dne vydání. Obdarovaný(á) pak zavolá na telefonní číslo uvedené na dárkovém poukazu a rezervuje si termín a místo.
Darkový poukaz

Stránky vytvořil Vladimír Přibyl - © 2007